Książka „Najwspanialsza podróż: Dziewczynka z zapałkami” powstała w 2015 roku jako scenariusz musicalu, który wolontariusze naszej Fundacji przygotowali dla dzieci z domów dziecka oraz innych, zagrożonych wykluczeniem społecznym. Muzyczno-taneczne przedstawienie, będące artystyczną częścią Gwiazdkowej Niespodzianki – corocznej akcji ewangelizacyjno-dobroczynnej skierowanej do najmłodszych i ich rodzin – okazało się wielkim sukcesem.

Podczas kilku edycji akcji musical obejrzało tysiące Dzieci i opiekunów, których do łez poruszyło przesłanie nadziei – biblijnej Ewangelii o miłości Boga Ojca do wszystkich dzieci. Do tego stopnia udało nam się trafić do serc dzieci, że część z nich zapragnęła zagrać role głównych bohaterów w kolejnych odsłonach musicalu.

Aby pójść z przesłaniem „Dziewczynki” dalej, postanowiliśmy przemienić nasz scenariusz w ilustrowaną, pisaną wierszem książkę. Naszym pragnieniem jest, by mogły ją otrzymać wszystkie dzieci, także te, które nie mają kochających, dbających o ich przyszłość rodziców lub dziadków.

Chcemy wysyłać tę książkę w miejsca, gdzie głodne miłości małe serca zadają sobie pytanie: czy moje życie coś dla kogoś znaczy?

Żeby jednak mogła ona trafić do dzieci dotkniętych przez trudne okoliczności, osieroconych i osamotnionych – czyli tych, którzy najbardziej potrzebują nadziei i zachęty – potrzebna jest TWOJA POMOC.

WESPRZYJ WYSYŁKĘ EGZEMPLARZY KSIĄŻKI DO POTRZEBUJĄCYCH DZIECI JUŻ DZISIAJ, wpłacając na ten cel dobrowolną kwotę. Koszt wysłania jednego egzemplarza to 29 złotych.

Twoja darowizna
Podaj następujące dane (* są oznaczone dane, które są konieczne do przetworzenia Twojej darowizny)