Niezwykły Turniej "Wow"

Niezwykły Turniej Wow okazał się wyjątkową gratką dla wszystkich prawdziwych mężczyzn, którzy z radością wyskoczyli z koszul i garniturów, opuścili swoje korporacyjne krzesła i wskoczyli w piłkarskie kostiumy, by ganiać za piłką po boisku w NIEZWYKŁEJ SPRAWIE.

Firmy, które wzięły udział w dwóch edycjach Niezwykłego Turnieju Wow, walczyły razem za możliwość wyjazdu dla dzieci z domów dziecka na wakacyjny obóz Wow.

Pośród Niezwykłych Drużyn piłkarskich pojawili się reprezentanci Decathlonu, HBO, Procter&Gamble, Player, TechBrainers, Uniwersal Music Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz oczywiście My – Fundacja Czynów Niezwykłych. Nad akcją objął Honorowy Patronat Rzecznik Praw Dziecka, Burmistrz Ursynowa, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Radni Dzielnicy Białołęka.

Medialnym Patronatem otoczyli akcję: Radio Kampus, Kurier Południowy, TV Ursynów.

Turniej wsparli również Deweloper Napollo, Aloha Entertainment oraz Panorama Firm!

13086701_633224080160334_5529567651003594447_o

W programie znalazły się takie atrakcje, jak Piknik Rodzinny, Pokaz Kickboxingu z Mistrzem Świata Mariuszem Niziołkiem, pokaz Szkoły Tańca Inspiration Dance Center oraz mnóstwo gier i zabaw dla dzieci. Pysznych przekąsek dostarczyli Nicki’s BBQ&Grill oraz Galeria Wypieków Lubaszka. W zabawie uczestniczyliśmy razem: nasi goście – Sponsorzy, my, czyli przedstawiciele Fundacji Czynów Niezwykłych oraz najbardziej z nas wszystkich NIEZWYKŁE Dzieci.

Nie zabrakło pogody, pozytywnych emocji i radosnych atrakcji dla dzieci.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI NIEZWYKŁYM DZIECIOM WYJECHAĆ NA WSPANIAŁE WAKACJE!

Poniżej znajdziecie foto-relację z Turnieju Wow oraz zdjęcia z wakacyjnego obozu, na który wyjechały Dzieci.

Tymczasem my jako Fundacja mamy zamiar i nadzieję podejmować jak najwięcej podobnych inicjatyw w przyszłości i liczymy na to, że będziesz w tym Niezwykłym dziele razem z nami!

Aby wesprzeć kolejne dziecięce wyjazdy, kliknij TUTAJ.

Obejrzyj video relację z Niezwykłego Turnieju Wow

Galeria zdjęć