Nasz sukcesy

Dziewczynka z zapałkami i Gwiazdkowa Niespodzianka

Dziewczynka z zapałkami i Gwiazdkowa Niespodzianka

Kilkukrotne zaangażowanie się naszych wolontariuszy w akcję gorących serc z organizacji Operation Christmas Child skłoniło nas do poszerzenia naszej współpracy: stworzenia autorskiego programu artystycznego połączonego z rozdawaniem dzieciom paczek z Bożonarodzeniowymi prezentami „Gwiazdkowej Niespodzianki”. Media i samorządy lokalne zaangażowały się we współpracę, a czuwał nad nami patronat Rzecznika Praw Dziecka.
Read more

Niezwykły Turniej WOW

Niezwykły Turniej WOW

Niezwykły Turniej Wow okazał się wyjątkową gratką dla wszystkich prawdziwych mężczyzn, którzy z radością wyskoczyli z koszul i garniturów, opuścili swoje korporacyjne krzesła i wskoczyli w piłkarskie kostiumy, by ganiać za piłką po boisku w NIEZWYKŁEJ SPRAWIE.
Read more

Wigilia dla Samotnych

Wigilia dla Samotnych

Czyny niezwykłe to nie tylko akcje o wielkim zasięgu. Czynem niezwykłym jest dla nas też pochylenie się nad osobą samotną w ten szczególny dzień i wieczór, którego nikt nie lubi spędzać sam – Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Zapragnęliśmy ocieplić wieczór wigilijny starszym osobom, które nie miały z kim go spędzić. Dzięki uprzejmości naszej ulubionej Kawiarni Bez Krępacji, niczym nieskrępowani spędzaliśmy niezwykły czas u boku tych kilku wyjątkowych ludzi.
Read more

Wigilijna Pomoc Sąsiedzka

Wigilijna Pomoc Sąsiedzka

Święta to czas, kiedy my w Fundacji lubimy napełniać brzuszki, a w szczególności – cudze brzuszki ? Dbając o formę, figurę i energię do kolejnych naszych akcji, wyruszyliśmy biegiem napełniać Wigilijne paczki żywnością dla potrzebujących razem z organizacją „Wigilijna pomoc sąsiedzka” oraz oczywiście z NIEZWYKŁYMI sąsiadami.
Read more

Niezwykłe Ewangelizacje

Niezwykłe Ewangelizacje

Na wiele lat, zanim powołaliśmy do życia Fundację, działaliśmy również artystycznie, głosząc Ewangelię w wizualnej formie na ulicach Warszawy. Działaliśmy wtedy jako młodzieżowy teatr uliczny „New Life Street Drama”. Wierzymy, że przekaz biblijnej Ewangelii zmienia życie, bo dotknął i zmienił osobiście każdego z nas. Od tego zaczęły się nasze Czyny Niezwykłe, a nasze umiejętności aktorskie planujemy jeszcze dobrze wykorzystać w kolejnych niezwykłych inicjatywach! 
Read more